Produktové novinky září 2023

4. 10. 2023
2 min čtení
Cover september product updates

Fotky služeb nebo událostí se zobrazují i v prvním kroku rezervačního procesu

V srpnu jsme vám představili možnost si ke službě nebo události nahrát fotku. A nyní jsme tuhle funkci ještě vylepšili. Všechny fotky služeb nebo událostí nyní zákazníci neuvidí jen v přehledu na vašich rezervačních webových stránkách, ale i v prvním kroku samotné rezervace. Stále totiž věříme, že pokud si na fotkách dáte záležet, zákazníky to k rezervaci ještě více povzbudí. Může se tak jednat o vaši velkou konkurenční výhodu. Více informací o rezervačních webových stránkách najdete zde
Screen of Booking website

Další novinky a opravy:

  • Opravili jsme chybu, která zobrazovala neplatný počet volných míst na událostech. 
Náš tým i v uplynulých měsících nadále pracoval na tom, aby zajistil všem uživatelům Reservia jen ty nejlepší služby. Začali jsme pracovat na významných projektech, které si vyžadují velké úsili od našeho týmu. V nejbližších týdnech se tedy můžete těšit na velké novinky. 
integration

Mějte svůj rozvrh pod kontrolou s Reserviem

Vytvořit účet zdarma
Líbí se vám článek?