Product updates september 2023

4 okt. 2023
2 min leestijd
Cover of product updates september

Foto's van diensten en evenementen zijn ook zichtbaar in de eerste stap van het boekingsproces

In augustus introduceerden we de mogelijkheid om een foto te uploaden naar een service of evenement. En nu hebben we deze functie nog verder verbeterd. Klanten zien nu niet alleen alle foto's van diensten of evenementen in het overzicht op je boekingswebsite, maar ook in de eerste stap van het boekingsproces zelf. Wij geloven zelfs nog steeds dat als u moeite doet voor de foto's, klanten nog meer worden aangemoedigd om te boeken. Dit kan uw grote concurrentievoordeel zijn. Lees hier meer over de boekingswebsite
Screen of Reservio Booking Website

Meer nieuws en oplossingen:

  • We hebben een bug verholpen die een ongeldig aantal beschikbare plaatsen weergaf bij evenementen. 
Ons team is de afgelopen maanden blijven werken om ervoor te zorgen dat alle Reservio-gebruikers alleen de beste service ontvangen. We zijn begonnen met het werken aan grote projecten die veel inspanning vergen van ons team. U kunt de komende weken dus groot nieuws verwachten.
integration

Neem de controle over uw planning met Reservio

Gratis account aanmaken
Vond u het artikel goed?