Graphic design with woman

Online rezervační systém zdarma

Rezervujte efektivněji, zlepšete své služby, propagujte se online, přijímejte online rezervace 24/7, zasílejte upozornění pro klienty.
snadnejsi rizeni obchodu a planovani

Spravujte svoje podnikání jednoduše

Rozšiřte své podnikání pomocí komplexního systému a automatizovaných procesů.
Mějte všechny schůzky nebo skupinové akce na jednom místě. Snadno naplánujte dovolenou a směny.
S pokladním systémem pro malé firmy můžete spravovat rezervace i produkty.
Získejte přehled o svých klientech díky databázi a vylepšete jejich zážitek pomocí věrnostního programu.
Využívejte data k rozvoji svého podnikání a mějte vše pod kontrolou kdykoli a odkudkoli.
Propojte kalendář Google, iCal nebo své webové stránky s Reserviem. Buďte viditelní na největších sítích, jako je Google nebo Facebook.
zakaznicky privetivy proces rezervace

Vylepšete zákaznickou zkušenost

Nabídněte svým zákazníkům snadný proces rezervace a soustřeďte se na poskytování výjimečných služeb.
Zvolte moderní způsob rezervování a umožněte svým zákazníkům rezervovat si vaše služby nepřetržitě.
Mějte jedinečné webové stránky přizpůsobené tak, aby prezentovaly vaši značku a vaše obchodní informace.
Zasílejte svým klientům na míru šité SMS nebo e-mailová upozornění a snižte počet neúčastí.
Zjednodušte klientům rezervace. Nabídněte jim přímý odkaz na službu nebo dostupnost zaměstnance.

150 000+ spokojených společností

Přidejte se i vy k našim zákazníkům ve 35 zemích, kteří denně využívají Reservio ke správě rezervací a zkvalitňování svých služeb.
Logo of Gym&Joy gym
Zkušenost s Reservio je boží. Šetří nám čas strávený na telefonu, jelikož si klienti velice rychle zvykli na online rezervace. Máme k dispozici kvalitní databázi klientů a správa permanentek je teď mnohem snazší.
Zuzana Soukupová
Gym & Joy
Logo of Gym&Joy gym
Zkušenost s Reservio je boží. Šetří nám čas strávený na telefonu, jelikož si klienti velice rychle zvykli na online rezervace. Máme k dispozici kvalitní databázi klientů a správa permanentek je teď mnohem snazší.
Zuzana Soukupová
Gym & Joy
Ikea logo
GoPay logo
Alessandro logo
Unicef logo
Kiehl's logo
Allianz logo

Řešení na míru pro každý typ podnikání

Univerzální řešení nevyhovuje všem, a proto jsme pečlivě přizpůsobili rezervační systém pro každý typ podnikání. Bez jakýchkoliv kompromisů.

Často kladené dotazy

Online rezervační systém neboli online objednávkový systém je chytrým řešením pro každého podnikatele, který chce zjednodušit proces objednávky sobě i klientům. Je možné jej používat z prohlížeče nebo aplikace.
Je to software dostupný na internetu, který na jedné straně pomáhá podnikatelům jednoduše spravovat rezervace, nabídku, klientelu, zaměstnance i růst podnikání. Klientům zase umožňuje vytvořit objednávku 24 hodin denně z jakéhokoliv mobilního zařízení.
Online rezervační systém Reservio je nejlepší volbou pro každý typ služeb, kvůli svému snadnému ovládání a možnosti vyzkoušet si ho zdarma.
Není potřeba. Můžete využívat rezervační stránku, kterou jsme pro vás vytvořili.
Široké možnosti integrace Reservia vám však umožní přidat si na web rezervační tlačítko nebo pomocí iframe zobrazit rezervační kalendář přímo na vaší webové stránce.
Pro podnikatele
Vaši klienti se mají možnost objednávat 24 hodin denně z jakéhokoliv zařízení a jejich nově vytvořené rezervace se vám okamžitě zobrazí v účtu. Přijde vám notifikace k automatickému či manuálnímu potvrzení objednávky a poté se objeví i ve vašem rozvrhu. Ten se s každou novou rezervací aktualizuje, takže budete mít o svém programu perfektní přehled.
Pro klienty
Klienti si mohou zamluvit termín prostřednictvím rezervačního tlačítka na webu či Facebooku nebo vyhledat vaši rezervační stránku, například na portálu služeb Reservio.cz. Ve vašem rezervačním kalendáři pak vytvoří objednávku podle svých představ a vyplní e-mailovou adresu nebo se mohou přihlásit přes svůj účet na Reservio.cz. Pokud mají zákaznický Reservio účet, mohou pohodlně dohledat své uskutečněné i budoucí rezervace.
Více o tvorbě rezervace se dočtete zde.
Reservio nabízí hned několik příležitostí, jak vylepšit online propagaci a zaplnit rozvrh novými rezervacemi.
Vlastní vzhled rezervační stránky v Reserviu je jednoduchou a efektivní cestou, jak posílit brand. Doplněním loga a vlastních vizuálních prvků vyniknete v online prostoru a přilákáte více zákazníků. Navíc si stránku můžete navrhnout tak, že klient se rychle zorientuje v nabídce vašich služeb a sám vytvoří objednávku podle svých požadavků.
Rezervační tlačítka nabízí další možnost, jak urychlit proces rezervace nových klientů. Můžete je umístit na svůj web nebo Facebook, odkud lze rovnou vytvořit objednávku bez dalšího dohledávání. Umístěním rezervačních tlačítek klienty přímo nasměrujete k objednávce a zpřístupníte nabídku vašich služeb.
Reservio.cz je skvělou alternativou, jak zaujmout nové zákazníky. Uživatelé aplikace nebo portálu Reservio.cz snadno dohledají chtěnou službu podle druhu, lokality i hodnocení a poté jsou přesměrováni rovnou na rezervační stránku. S vystavením svých služeb na Reservio.cz jednoduše rozšíříte svou klientskou databázi.
Pro více informací nahlédněte do našeho návodu k nastavení online rezervací.

Vytvořte si účet zdarma

Reservio nastavíte během pár minut.
Začněte přijímat rezervace ještě dnes.

Potřebujete náročnější řešení?

Vyzkoušejte Reservio Enterprise pro velké společnosti, franšízy a nemocnice.