Mockup with woman

Online rezervačný systém zdarma

Rezervujte efektívnejšie, zlepšite vaše služby, propagujte sa online, online rezervácie 24/7, upozornenia pre klientov.

150 000+ spokojných spoločností

Pridajte sa aj vy k naším zákazníkom v 35 krajinách, ktorí denne využívajú Reservio na správu rezervácií a skvalitňovanie svojich služieb.
Logo of Gym&Joy gym
Reservio je úžasné! Šetrí čas strávený na telefóne, pretože si klienti veľmi rýchlo zvykli na online rezervácie. Máme k dispozícii kvalitnú databázu klientov a správa permanentiek je omnoho ľahšia.
Zuzana Soukupová
Gym & Joy
Logo of Gym&Joy gym
Reservio je úžasné! Šetrí čas strávený na telefóne, pretože si klienti veľmi rýchlo zvykli na online rezervácie. Máme k dispozícii kvalitnú databázu klientov a správa permanentiek je omnoho ľahšia.
Zuzana Soukupová
Gym & Joy
Ikea logo
GoPay logo
Alessandro logo
Unicef logo
Kiehl's logo
Allianz logo

Riešenia na mieru pre každý typ podnikania

Univerzálne riešenie nevyhovuje všetkým. Starostlivo prispôsobujeme rezervačný systém pre každý typ podnikania. Bez akýchkoľvek kompromisov.

Často kladené otázky

Online rezervačný systém alebo tiež softvér pre plánovanie schôdzok je softvérové riešenie pre každého, kto ponúka služby svojim klientom. Jednou z hlavných funkcií tohto softvéru je možnosť prijímania rezervácií online. Podniky si môžu jednoducho nastaviť služby, stanovujú ceny, spravujú členov tímu a prijímajú rezervácie priamo od zákazníkov 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
Reservio bezplatný online rezervačný nástroj je najlepší softvér na plánovanie schôdzok pre malé firmy. Potrebujete riešenie pre veľkú organizáciu? Reservio Enterprise je škálovateľný online softvér na plánovanie schôdzok navrhnutý tak, aby zvládal rezervačné potreby veľkých podnikov na viacerých miestach. Funkcie ako správa klientov, automatické pripomenutia schôdzok, správu tímu a nástroje online marketingu poskytujú firmám potrebné nástroje na zvýšenie počtu rezervácií, zvýšenie spokojnosti zákazníkov a rast výnosov.
Nie. Môžete použiť rezervačnú stránku, ktorá bola pre vás vytvorená na Reservio.
Prijímanie online rezervácií je priamy a jednoduchý proces. Po prechode na náš online rezervačný systém si jednoducho nastavíte podmienky pre prijímanie online rezervácií podľa vašich obchodných podmienok.
S Reserviom môžete prijímať rezervácie hneď štyrmi spôsobmi: z rezervačnej stránky, rezervačného tlačidla, a tlačidla pre rezervácie z Facebook stránky.
Viac o tom ako si online rezervácie nastaviť sa dozviete aj tu.
Chcete u klientov vzbudiť očakávanie a mať istotu, že na svoju rezerváciu nezabudnú? Automatické pripomenutia schôdzok sú efektívnym spôsobom, ako znížiť počet rezervácií, na ktoré sa klient nedostavil až o 73 %.
Pripomienkové správy je možné odosielať e-mailom (zadarmo) alebo formou SMS (po prikúpení SMS balíčka), a to pred každým stretnutím, kurzom alebo podujatím.
Pre viac informácií o tom, ako si nastavíte zasielanie automatických pripomenutí, nahliadnite do nášho návodu.

Začnite rezervovať ešte dnes

Rezervujte jednoducho a efektívne. Nastavte Reservio za pár minút.

Potrebujete náročnejšie riešenie?

Vyskúšajte Reservio Enterprise pre veľké spoločnosti, franšízy a nemocnice.