Mockup with woman

Bezpłatny system do rezerwacji online

Planuj rezerwacje, ulepszaj swoje usługi i promuj swoją działalność. Rezerwacje online 24/7 i przypomnienia dla klientów.
Łatwiejsze zarządzanie firmą i planowanie

Z łatwością zarządzaj swoim biznesem

Rozwijaj swoją firmę dzięki kompleksowemu systemowi i zautomatyzowanym procesom.
Wszystkie Twoje terminy czy wydarzenia grupowe w jednym miejscu. Z łatwością planuj urlopy, wakacje i pracę zmianową.
Zarządzaj wszystkim, od rezerwacji po produkty, za pomocą mobilnego systemu POS dla małych firm.
Korzystaj z bazy danych, aby mieć wgląd w informacje na temat swoich klientów i ulepszać ich ofertę dzięki programowi lojalnościowemu.
Wykorzystuj dane w czasie rzeczywistym, aby rozwijać swoją firmę i zachować kontrolę w dowolnym miejscu i czasie.
Połącz z Reservio swój kalendarz Google, iCal lub swoją stronę internetową. Zapewnij sobie widoczność w największych witrynach takich jak Google czy Facebook.
Przyjazny dla klienta proces rezerwacji

Ulepszaj doświadczenie korzystających z Twoich usług klientów

Zapewnij swoim klientom sprawny proces rezerwacji i skoncentruj się na dostarczaniu im wyjątkowej jakości usług.
Wybierz nowoczesny sposób rezerwacji i zapewnij swoim klientom możliwość rezerwacji Twoich usług przez całą dobę.
Stwórz unikalną stronę internetową spersonalizowaną tak, aby prezentować Twoją markę i informacje na temat Twojej firmy.
Wysyłaj do swoich klientów dostosowane powiadomienia SMS lub e-mail i ograniczaj liczbę nieobecności mimo rezerwacji.
Uprość sposób, w jaki klienci dokonują rezerwacji. Oferuj swoim klientom bezpośredni link do usługi lub informacji o dostępności personelu.

150,000+ zadowolonych firm

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów z 35 krajów, którzy na co dzień wykorzystują Reservio, aby planować rezerwacje i ulepszać swoją działalność.
Logo of Gym&Joy gym
Reservio jest niesamowite! Nasi klienci bardzo szybko przyzwyczaili się do rezerwacji online. Oszczędza nam czas, który musielibyśmy poświęcić na planowanie i omawianie terminów przez telefon. Teraz mamy do dyspozycji rewelacyjną bazę danych klientów i możemy bez trudu zarządzać członkostwami.
Zuzana Soukupová
Gym & Joy
Logo of Gym&Joy gym
Reservio jest niesamowite! Nasi klienci bardzo szybko przyzwyczaili się do rezerwacji online. Oszczędza nam czas, który musielibyśmy poświęcić na planowanie i omawianie terminów przez telefon. Teraz mamy do dyspozycji rewelacyjną bazę danych klientów i możemy bez trudu zarządzać członkostwami.
Zuzana Soukupová
Gym & Joy
Ikea logo
GoPay logo
Alessandro logo
Unicef logo
Kiehl's logo
Allianz logo

Rozwiązanie dostosowane do każdego rodzaju działalności

Nie wszyscy mają takie same potrzeby. Każde narzędzie do planowania projektujemy z najwyższą starannością. Bez kompromisów i dla maksymalnej wydajności.

Często zadawane pytania

Oprogramowanie do planowania spotkań to biznesowe oprogramowanie do rezerwacji przeznaczone dla każdego, kto oferuje usługi swoim klientom. Jedną z głównych funkcji tego oprogramowania jest narzędzie do rezerwacji online. Firmy mogą z łatwością konfigurować usługi, ustalać ceny, zarządzać członkami zespołów i przyjmować rezerwacje bezpośrednio od klientów 24/7.
Bezpłatne narzędzie do rezerwacji online Reservio to idealne oprogramowanie do planowania spotkań dla małych firm. Poszukujesz rozwiązania dla dużej organizacji? Reservio Enterprise to skalowalne oprogramowanie do planowania spotkań online stworzone z myślą o dużych firmach działających w wielu lokalizacjach. Funkcje takie jak zarządzanie klientami, automatyczne przypomnienia o spotkaniach czy zarządzanie zespołem oraz narzędzia do marketingu internetowego skutecznie pomagają klientom zwiększać nie tylko liczbę rezerwacji, ale i zadowolenie swoich klientów oraz przychody.
Nie. Możesz korzystać ze Strony rezerwacji, którą stworzyliśmy dla Ciebie w Reservio.
Przyjmowanie rezerwacji online jest intuicyjne i proste. Po zaktualizowaniu systemu rezerwacji do najlepszego oprogramowania do planowania spotkań możesz z łatwością konfigurować ustawienia rezerwacji online zgodnie z wymogami swojej firmy.
Rezerwacji online za pomocą Reservio można dokonywać na cztery sposoby: poprzez Stronę rezerwacji, przycisk rezerwacji i przycisk rezerwacji na Facebooku.
Więcej informacji na temat konfigurowania rezerwacji online dostępne jest tutaj.
Chcesz motywować klientów, dbać o punktualność spotkań i cieszyć się pełną frekwencją na swoich zajęciach? Automatyczne przypomnienia o spotkaniach to skuteczny sposób na zmniejszenie liczby nieobecności nawet o 73%.
Przypomnienia mogą być wysyłane pocztą elektroniczną (bezpłatnie) lub SMS-em (za dodatkową opłatą) przed spotkaniem, szkoleniem lub innego typu wydarzeniem.
Dowiedz się, jak zarządzać wiadomościami przypominającymi o spotkaniach tutaj.